top of page

Support Group

Public·52 members

[[[ŽIVÁ TELEVÍZIA]]] DAC : Zlaté Moravce naživo 25/11/2023

pred 5 dňami — Online predaj vstupeniek spúšťame dnes, v pondelok 20. novembra o 12.00 hod a končí v deň zápasu o 15.00 h. Všetky druhy vstupeniek si takisto ...

Zlaté Moravce : Podbrezová zápas živý 11 novembra 2023 11. 11. 2023 — Zlaté Moravce Železiarne Podbrezová zápas naživo 11.11.2023 pred 50 minútami — Zlaté Moravce DAC 1904 - MFK Skalica 2:1kolo ViOn Zlaté Moravce ... FC ViOnNateraz k �iadnej zmene v realiza�nom t�me nepri�l 12. 11. "Majite� a vedenie klubu po prehre s Podbrezovou v nede�u dopoludnia analyzovali s��asn� �portov� situ�ciu. Nateraz k �iadnej zmene v realiza�nom t�me nepri�lo. Klub bude k danej t�me rokova� v pondelok, " povedal na margo medializovan�ch inform�ci� k zmene na tr�nerskom poste PR mana��r Timotej Pavl�k. Anton Sloboda sa vracia do Pova�skej Bystrice 23. 6. Niké liga: Zlaté Moravce - DAC 1904 online Prehrajte si Niké liga: Zlaté Moravce - DAC 1904 online alebo sledujte stream športových prenosov live na prémiových športových staniciach či športové ... DAC 1904 - FC ViOn Zlaté Moravce - vstupenky - Predpredaj.sk pred 2 dňami — Niké liga 2023-24/15. kolo/ • sobota 25.11.2023, 15:00 • MOL Aréna / DAC 1904 – FC ViOn Zlaté Moravce CENNÍK Online event, Ostatné, Pre deti ... Vo VioN-e pôsobil päť mesiacov, za ten čas stihol 20-ročný zakončovateľ odohrať 18 súťažných zápasov, v ktorých strelil šesť gólov. „Bolo mi potešením obliekať si dres ViOnu. Strávil som tu síce len päť mesiacov, ale dokázal som v tomto klube urobiť veľký progres. Cítim, že ponuka z Dunajskej Stredy ma môže posunúť ďalej. Ďakujem fanúšikom a ľuďom z klubu a všetkým spoluhráčom. A nemôžem zabudnúť ani na trénerský tím a hlavne trénera Galáda. Zostanete navždy v mojom srdci, “ uviedo Niarchos pre oficiálnu webstránku ViOn-u. ​Jeho ďalším pôsobiskom bude DAC 1904 Dunajská Streda, do ktorého sa oficiálne presunie na začiatku zimného prestupového obdobia. S klubom zo Žitného ostrova podpísal zmluvu do 30. (ŽIVÝ PRENOS***) DAC Zlaté Moravce naživo 25 novembra pred 4 hodinami — pred 6 hodinami — FK DAC Zlaté Moravce naživo 25.11.2023 Prúd Predaj vstupeniek na stretnutie DAC 1904 - Zlaté Moravce · Pred zápasom DAC ... [[ŠPORTOVÁ TELEVÍZIA]***] Zlaté Moravce : Železiarne 11. 11. 2023 — 2023 — Sledujte ONLINE prenos zo zápasu FC ViOn Zlaté Moravce - FC DAC MŠK Žilina : Železiarne Podbrezová živý 5 novembra 2023 pred 6 ... 35-ro�n� stredopoliar sa po rozhovoroch s rodinou rozhodol, �e bude v novej sez�ne pokra�ova� v Pova�skej Bystrici, kde futbalovo vyrastal- ViOn sa rozl��il s t�mito hr��mi 15. 6. Vo ViOne nebude pokra�ova� 7 hr��ov: Patrik Luk��, Tom�e Grozdanovski, Martin Bedn�r, Alden �uvalija, Lucas Demitra, Kenneth Ikugar a Timotej M�dry Belmenen odch�dza na hos�ovanie 7. 2. Aaron Belmenen str�vi jarn� �as� sez�ny na hos�ovan� v Parndorfe. Sebasti�n R�k mieri na hos�ovanie 1. 2. Sebasti�n R�k bude na jar hos�ova� v TJ Dru�tevn�k Ve�k� Ludince. Predaj vstupeniek na stretnutie DAC 1904 - Zlaté Moravce pred 5 dňami — Online predaj vstupeniek spúšťame dnes, v pondelok 20. novembra o 12.00 hod a končí v deň zápasu o 15.00 h. Všetky druhy vstupeniek si takisto ... ViOn Zlaté Moravce - DAC Dunajská Streda Live - Niké liga 20. 8. 2023 — Eurosport is your source for the latest Niké liga match updates. Get the full recap of ViOn Zlaté Moravce - DAC Dunajská Streda, ... Tom� Hor�k nebude pokra�ova� na ViOne 10. 1. FC ViOn a Tom� Hor�k sa dohodli na vz�jomnom ukon�en� spolupr�ce.,, Bolo mi c�ou a ve�k�m z�itkom by� s��as�ou ViOnu, �akujem v�m za v�etko. A dr��m palce, � povedal na rozl��ku Tom� Hor�k. Tom�ovi �akujeme za pr�cu, ktor� odviedol v na�om t�me. Prajeme ve�a ��astia do bud�cna, Horina V osemfin�le poh�ra do Kom�rna 29. 10. S�perom FC ViOn v osemfin�le Slovnaft Cupu bude druholigista KFC Kom�rno. Fortuna liga 2022/2023 Všetky zápasy vysielame naživo aj zo záznamu vo Full HD kvalite. Baráž o Fortuna ligu. FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble – 1. ONLINE: Dunajská Streda - Zlat. MoravceNiké liga podujatie začne za hodinu (25. 11. 2023 o 15:00) DAC 1904 Dunajská Streda FC ViOn Zlaté Moravce Inzercia 18+ Hazardné hry predstavujú riziko vysokých finančných strát a ich nadmerné hranie riziko vzniku závisloti. Zápas Zostavy Dunajská Streda po konci Adriána Guľu už s novým trénerom. DAC do súboja povedie Španiel Xisco Muňoz. Ten predtým mimo iného viedol anglický Sheffield Wednesday či Watford, s ktorým postúpil do Premier League, ako hráč vyhral v roku 2004 Pohár UEFA s Valenciou. Celok zo Žitného ostrova by rád zahájil stíhaciu jazdu na prvé miesta tabuľky. Aktuálne je až šiesty s 24 bodmi, v prípade triumfu by za istých okolností mohol poskočiť až na tretiu priečku. Dunajskostredčania sa s Guľom rozlúčili pred reprezentačnou pauzou remízou 1:1 doma s Ružomberkom. Grécky útočník Niarchos vymenil ViOn za DAC, Zlaté Moravce sa rozlúčili aj s Indonézanom Vikrim | TVNOVINY. skSlovenský futbalový klub FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble sa rozlúčil s dvojicou legionárov. Desiaty tím fortunaligovej tabuľky opúšťa indonézsky krídelník Egy Maulana Vikri a grécky útočník Giannis Niarchos, ktorý zamieril do Dunajskej Stredy. Niarchos prišiel do Zlatých Moraviec v lete z FK Senica. Pre DAC to bol jubilejný 800. zápas v najvyššej slovenskej súťaži a keď chcel zamotať boj o titul, potreboval na Tehelnom poli zabodovať. Pred úvodným výkopom si prítomní uctili minútou ticha bývalého dlhoročného kapitána Slovana a strieborného medailistu z OH 1964 v Tokiu Antona Urbana, ktorý zomrel v piatok vo veku 87 rokov. Už v 3. minúte mu poslal gólový pozdrav do neba Weiss, ktorý sa spoza šestnástky oprel do lopty a Jedlička jeho prudký volej nedokázal vytlačiť mimo bránky - 1:0. DAC doslova prespal úvod šlágra. V 11. minúte Beskorovajnyj fauloval v šestnástke Medveděva a Weiss z jedenástky s prehľadom zariadil dvojgólové vedenie Slovana - 2:0. [ŽIVÝ PRENOS==] Spartak Trnava Zlaté Moravce zápas 4. 11. 2023 — [ŽIVÝ PRENOS==] Spartak Trnava Zlaté Moravce zápas naživo 4 novembra 2023 18 2023 — prenos zo zápasu FC ViOn Zlaté Moravce - FC DAC 1904 ... júna 2026. „Som veľmi šťastný, ponuka DAC-u ma veľmi potešila. Dunajskú Stredu som si vybral predovšetkým kvôli hlavnému trénerovi, ktorý verí mladým hráčom. Pri mojom rozhodovaní zohral dôležitú rolu. Teším sa na pôsobenie v novom prostredí, na skvelých spoluhráčov a fanúšikov, “ povedal pre internetovú stránku DAC-u Niarchos, ktorý bude v novom mužstve nastupovať s číslom 9. ​Niarchos má v najvyššej slovenskej súťaži celkovo na konte 49 zápasov, 9 gólov a 5 asistencií. „Ioannis je z nášho pohľadu veľmi zaujímavý hráč, nielen typológiou a gólovosťou, ale aj vekom. Sledovali sme ho dlhšiu dobu, ja som mal o ňom informácie už aj z čias jeho pôsobenia v Senici. Hráčov DAC studená sprcha neprebrala k väčšej aktivite. Naopak, o zvýšenie skóre sa stále viac snažili domáci, ich viaceré krídelné prieniky však ku gólu neviedli. V 32. minúte pomohla hosťom hrubá individuálna chyba Nona, ktorý prišiel o loptu v súboji s Baličom, ten vysunul Divkoviča a jeho krížna strela zapadla k žrdi - 2:1. Kontaktný gól "žlto-modrých" posmelil, v 38. minúte vyskúšal šťastie strelou z uhla Divkovič, Greif sa nenechal prekvapiť. Hostia vstúpili do druhého dejstva koncentrovanejší a s väčším držaním lopty na kopačkách, nebolo im to však nič platné. Slovan si skúsene počkal na svoju príležitosť, ktorá prišla v 57. DAC Dunajská Streda Zlaté Moravce ONLINE Fortuna liga dnesDAC Dunajská Streda dnes doma privíta Zlaté Moravce. Sledujte ONLINE prenos od 17:00 hod. Trenčan Martin Šulek (uprostred) a hráč Dunajskej Stredy Tomáš Huk. FOTO: TASR. Domáci budú chcieť napraviť chuť z prehry s ŠK Slovan Bratislava 1:3. Slovanu zo zdravotných dôvodov chýbali viacerí hráči, medzi nimi aj stálice zo základnej zostavy Holman, Ratao a Pauschek. Hostia pricestovali v plnej sile, v porovnaní s duelom proti Michalovciam spravil tréner Storck jedinú zmenu v jedenástke - Nicolaescua nahradil Balič. Zlaté Moravce : Skalica živý prenos 28 októbra 2023 Sledujte 29. 9. 2023 — Zlaté Moravce - Vráble · FC Spartak Trnava – MŠK Žilina FK DAC živý 23 septembra 2023 Naži | Feed The City pred 6 dňami — Naživo - Niké ... Zlaté Moravce : Železiarne Podbrezová sledovať zápas 11 nove 10. 11. 2023 — FC Spartak Trnava. 01 deň 21 Hod 59 Min 55 Sec. sobota 4. 15:00. ONLINE PRENOS: DAC Dunajská Streda -... 57Káčer si postrážil loptu pred ...

About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page