top of page

Support Group

Public·53 members

Liberec Boleslav přenos 25/11/2023 televize

Derby, které nabídlo plno zajímavých momentů. Ten zlomový nakonec přišel ve druhé třetině, když za stavu 1:2 vyhrál Jaroslav Vlach bitku s Radkem Jeřábkem.

Slovan Liberec Mladá Boleslav přenos 25 listopadu 2023 před před 7 hodinami — před 1 dnem — Slovan Liberec-FK Mladá Boleslav (Streaming)Přímý přenos utkání 16. kola FORTUNA:LIGY (v přestávce: Sport mix) O2TV Fotbal ... FK Mladá Boleslav - FC Slovan Liberec - Fotbal | Česká televizeVideo nelze z licenčních důvodů přehrátStopáž145 minutUniverzitní fotbalová ligaO 3. místo22. 11. 2023 na iVysíláníVideo nelze z licenčních důvodů přehrátStopáž100 minutČesko - SlovenskoZkrácená repríza21. 2023 na ČT sportVideo nelze z licenčních důvodů přehrátStopáž101 minutČesko - MoldavskoZkrácená repríza21. 2023 na ČT sportStopáž209 minutČesko - MoldavskoKvalifikační utkání o postup na EURO 202420. Liberec Boleslav přenos živý 25 listopadu 2023 Dnes před 3 hodinami — Liberec Boleslav přenos živý 25 listopadu 2023 Dnes před 3 hodinami — Podívejte se na živý přenos Liberec - Mladá Boleslav, který se vysílá ... Liberec Boleslav přenos živě 25 listopadu 2023 před 7 hodinami — Liberec Boleslav přenos živě 25 listopadu 2023 Živý přenos zápasu hokejové Extraligy mezi BK Mladá Boleslav a HC Bílí Tygři Liberec dne ... Liberec Boleslav přenos živě 25/11/2023 před 7 hodinami — Liberec Boleslav přenos živě 25/11/2023 Sledujte živě. Previous. 23.11.2023. Klára Davidson Spilková: Poslední turnaj . Liberec Boleslav on-line přenosu 25.11.2023 Fotbal před 3 hodinami — ⚔ BOLESLAV VS. LIBEREC. předchozího utkání ve Vítkovicích. Dále připraveni: Musil, Höffer, Šlechta, Ekl. Textový on-line přenos https://goo ... 2023 na ČT sportStopáž121 minutČesko - SlovenskoPřátelské utkání české fotbalové reprezentace do 21 let20. 2023 na iVysíláníStopáž30 minutTisková konference české fotbalové reprezentacePřenos tiskové konference19. 2023 na iVysíláníVideo nelze z licenčních důvodů přehrátStopáž102 minutPolsko - ČeskoZkrácená repríza18. 2023 na ČT sportStopáž209 minutPolsko - ČeskoKvalifikační utkání o postup na EURO 202417. Liberec - Ml. Boleslav | ONLINE | 25. 11. 2023 15:00 | FORTUNA:LIGA 2023/2024 | ŽIVĚFK MLADÁ BOLESLAV – TŘETÍ MÍSTO A ÚTOK NA POHÁROVÉ PŘÍČKY Hráčům z města automobilů se pod vedením bývalého výborného útočníka Marka Kuliče nebývale daří. Z posledních čtyř ligových utkání hned tři vyhráli a jen jednou odcházeli ze hřiště poraženi. Za zmínku rozhodně stojí rekordní výhra 9:5 ve Zlíně a následná domácí porážka pražské Sparty 3:1. Poté přišla těsná porážka 0:1 v Teplicích, ale před reprezentační přestávkou se Mladá Boleslav vrátila na vítěznou vlnu, když doma přehrála Pardubice jediným gólem. Středočechy táhne útočník Vasil Kušej, který si svými výkony vysloužil dokonce nominaci do reprezentačního výběru, za který naskočil v posledním utkání kvalifikace proti Moldavsku a rozhodně se neztratil. V týmu je pak se šesti zásahy společně Danielem Marečkem nejlepším střelcem. Přihrál také na nejvíc gólů Mladé Boleslavi, konkrétně na čtyři. Ml. Boleslav - Liberec | ONLINE fotbal | 12.3.2023 15:00 12. 3. 2023 — přenosu zaměříme na souboj Mladé Boleslavi s Libercem, který začne v 15:00. FK Mladá Boleslav Fotbalisté Mladé Boleslavi i na jaře pokračují ... Slovan Liberec Mladá Boleslav Přímý přenos 25 listopadu 2023 před 4 hodinami — Slovan Liberec Mladá Boleslav Přímý přenos 25 listopadu 2023 1. 11. 2023 — Rohy: 5:5. Ofsajdy: 2:1. 90+4. Konec zápasu. Liberec Boleslav živě 25 listopadu 2023 23. 5. 2020 před 4 hodinami — KLA - LIB 0:0 | Online živý přenos 31. 10. 2023 — před 1 hodinou — Sledujete rádi hokej živě? Máte vsazeno a chcete vidět živý přenos Mladá ... FK Mladá Boleslav - FC Slovan Liberec - Fotbal Přenos tiskové konference české fotbalové reprezentace. 16. 11. 2023 na iVysílání. Fotbal - FC Zbrojovka Brno - SK Líšeň. Video nelze z licenčních důvodů ... Liberec - Ml. Boleslav | ONLINE | 25.11.2023 15:00 - iSport.cz Liberec vs. Ml. Boleslav. Přímý přenos utkání Fortuna ligy sledujte ŽIVĚ v ONLINE přenosu na iSport.cz. [[SPORTOVNÍ TV###]] Slovan Liberec Mladá Boleslav přenos před 7 hodinami — [SPORTOVNÍ TV###]] Slovan Liberec Mladá Boleslav přenos živý 25/11/2023 4. 11. 2023 — přenos živý 04.11.2023 Živý sport České Budějovice ... [[Fotbal>>>>]] Liberec Boleslav přenos živě 1 listopadu 2023 31. 10. 2023 — [Fotbal>>>>]] Liberec Boleslav přenos živě 1 listopadu 2023 kolo - Online přenos - Liberec : M. Boleslav - 3. února 2023 18:00. 3. 2.