top of page

Support Group

Public·52 members

Slavia Dynamo ČB živě 25.11.2023

30. 7. 2023 — Domácí požene proti červenobílým vyprodaný stadion. Máme VYPRODÁNO Pár hodin před výkopem je jasné, že Dynamo dnes požene v zápase se Slavií ...

83. min. Krajčík čistě zastavil rodící se protiútok Dynama. 82. min. Zraněný Žižka musí střídat, nahrazuje ho odchovanec Slavie Michal Šmíd. 79. min. Na trávníku leží hostující Žižka, který musí být ošetřen. Šímův rohový kop slávisté odvrátili. 78. min. První střídání na straně Budějovic. Na hřiště přišel Roman Pivoňka, Pavel Mezlík si půjde sednout na lavičku. 41. min. Na druhé straně budou zahrávat roh domácí. Zahraje ho Jarolím. Vozábal z rohu centroval před bránu, míč ze vzduchu ale jistě sebral Vaniak. 39. min. Dřížďalovu zpětnou přihrávku Vaniakovi málem zachytil Stráský. 37. min. Ivana dvakrát po sobě lehce ztratil míč a dlouhé dobývaní domácí branky musel odkopem ukončit Brabec. 35. min. Domácí se po rohovém kopu do šance nedostali. 49. min. Domácí se teď dožadují penalty po faulu na Toleského, píšťalka Jecha ovšem zůstala potichu. 47. min. Překvapivě volný byl v pokutovém území Slavie Vozábal, ale s šancí naložil špatně. Branku vůbec netrefil. 46. min. Začal druhý poločas v zápase mezi Slavií a Českými Budějovicemi, ve kterém je zatím stav 0:0. Nikdo nestřídal. Hráči již vybíhají na trávník. 45. min. SK Slavia Praha - SK Dynamo České Budějovice, přímý přenos, live stream, živěLivescore || Australian Open | French Open | Wimbledon | US Open | Turnaj mistrů | Turnaj mistryň | Fed Cup Live přenosy || Giro d´Italia | Tour de France | Vuelta || Niké liga SK | Tipos extraliga | Oktagon | UFC Zde naleznete odkaz na přímý přenos zápasu SK Slavia Praha - SK Dynamo České Budějovice. Live přenos začíná pár minut před začátkem zápasů. Zápas je možné sledovat na stanici O2 TV Sport, na TV Tipsport a na Fortuna TV. SK Slavia Praha - SK Dynamo České Budějovice - Fotbal SK Slavia Praha - SK Dynamo České Budějovice. Fotbal - FC Slovan Liberec - FC Živé vysílání · Vše o ČT · TV program · Studio Brno · Počasí · Studio Ostrava ... 73. min. Ze hřiště odešel Mickael Tavares, nahradil ho Marek Suchý. 72. min. Po průniku Černého a přiťuknutí Abrahama vystřelil k tyči Ivana, ale tam byl připravený Kučera. 70. min. Schyluje se k poslednímu střídání na straně Slavie, připraven je Suchý. 69. min. Toleski znovu nevyužil velkou šanci! Po přituknutí Kalivody na pravé straně pohotově pálil Toleski, ale Kučera reflexivně vyrazil. 67. min. Z hlediště je momentálně nejvíce slyšet nejvěrnější fanynka Slavie Zýková. 66. min. Kalivodův centr z pravé strany přeplachtil hostující beky, ale Černý nedokázal přesně zamířit. [ŽIVÝ PŘENOS<<<] Slavia Dynamo ČB koukněte se 25 před 9 hodinami — [ŽIVÝ PŘENOS<<<] Slavia Dynamo ČB koukněte se 25 listopadu 2023 11. 11. 2023 — Olomouc Slavia koukněte se 12 listopadu 2023 Sport před 4 ... První půle se hrála především na polovině Českých Budějovic, jedinou tutovkou zápase byla šance Toleskiho, jež zůstala nevyužita. Slávisté nejsou schopni dosáhnout finální přihrávky a mají poměrně problémy s tvrdší hrou budějovických hráčů. Rozhodčí Jech ukončil první poločas. Černého přihrávka na Toleského mířila do ofsajdu. Dřížďalův centr z levé strany jen proletěl pokutovým územím Budějovic. Nastaví se dvě minuty. Černý při rozehrávce přenechal míč Jarolímovi, jehož centr skončil vysoko nad brankou hostů. 42. min. Míč se od hostů dostal znovu za čáru, Jarolím tak zahrával dva rychlé rohy za sebou, ale ani jednou z toho pro Slavii nic nebylo. Slavia vs. Budějovice - Online přenosMinuta Ikonka Popis události 90. min. Slavie dokázala porazit Budějovice gólem Jaroslava Černého až v posledních minutách utkání. Nutno dodat, že slávisté byli po celý zápas lepším týmem a hrdina utkání Černý zaslouženě strhl vítězství na stranu sešívaných. Slavie si tak udržela pětibodový odstup před Spartou a Teplicemi. Slavia Dynamo ČB Přímý přenos 25.11.2023 Živý přenos před 8 hodinami — Slavia vs. Budějovice - online přenos z fotbalového utkání z ligy Gambrinus liga, kde se střetl SK Slavia Praha s SK Dynamo České Budějovice. min. Na hřiště přišel Jan Svátek, nahradil Mrkvičku. 85. min. Jaroslav Černý dal svému bývalému týmu gól! Kalivoda zblízka vystřelil na Kučeru, který míč jen vyrazil, k němu doběhl nepokrytý Černý a brankou korunoval svůj velmi dobrý výkon. 84. min. S blížícím se koncem zápasu začíná na hřišti i v hledišti panovat velká nervozita. Fortuna:Liga živě: České Budějovice - Slavia - Aktuálně.cz 30. 7. 2023 — Domácí požene proti červenobílým vyprodaný stadion. Máme VYPRODÁNO Pár hodin před výkopem je jasné, že Dynamo dnes požene v zápase se Slavií ... SK Slavia Praha - SK Dynamo České Budějovice - Fotbal ŽivěL · Formát 4:34:3.