top of page

Support Group

Public·52 members

[[[Transmitere live>>>]]] România vs Austria în direct live 25/11/2023

acum 3 zile — ... Austria, Ungaria, Albania și poate Turcia. Cine transmite LIVE la TV România – Elveția: Echipele probabile. România – Elveția, echipe probabile:.

românii care muncesc afară, vă mulțumesc ca existați! Cea măi bună firmă cu cei mai buni angajați!!! Merită toate respectele. Felicitări! 👍👍👍👏👏👏👏 Am călătorit cel puțin o dată pe an și am beneficiat de absolut de toate condițiile - aer condiționat, căldură, net, curățenie, o ambianță plăcută alături de colegii de drum, șoferi amabili și pe teritoriul României și în afară 🍀👍 Cea mai sigură firmă! Chiar zilele trecute am primit un colet care a fost trimis cu PLETL si totul a fost in regulă! Mulțumim pentru serviciile oferite! Recomand cu drag această firmă! Am călătorit și am fost super mulțumită atât de condiții cât și de șoferi! Mult noroc și mult succes! Recomand cu mare drag și serviciul de coletărie! Eu am trimis cu dânșii direct la adresa și au fost pachetele in stare foarte bună și repede ajunse acasă!!! Vă rugăm să anunțați orice amânare sau renunțare la călătorie cu cel puțin 24 de ore înainte de data plecării. Transport Germania, transport Austria | Pletl Transport Germania, transport Austria | Pletl Transport și Coletărie la Adresă în Germania si România La cumpărarea de bilete online beneficiați de o reducere de 5 euro la un bilet dus si 10 euro la un bilet dus-intors! Dovada plății online se trimite pe whatsapp la telefon: 004 (0) 732 680 587 Călătorii frecvente Cursele noastre Testimoniale Întrebări frecvente Ce spun clienții despre noi? Călătoresc cu autocare din anii 93 / 94 și am călătorit, cred, cu toate firmele care călătoreau pe relația Germania. Bineînțeles, printre ele, a fost și firma Pletl. După vreo 2-3 ani, în care am trecut prin multe autocare a diverselor firme, am început să caut autocarele Pletl. Nu calatoreau sâmbăta, iar printre zilele mele de plecare, era importanta aceasta zi. FRH handball live Romania. 23.11. 17:30. Switzerland. Switzerland. 24.11. 15:00. Austria. Romania. 24.11. 19:30. Portugal. Portugal. 25.11. România - Elveția LIVE VIDEO | Miza uriașă a meciului acum 6 zile — România - Elveția LIVE VIDEO. Miza meciului de pe Arena Națională dintre România și Elveția rămâne una uriașă. Circulând numai cu aceste autocare, am ajuns să îl cunosc și pe proprietar, Manfred Pletl, o figură tipic germană, bine facut, volubil și foarte, foarte prietenos. Era mai mult reprezentantul călătorilor, decat al firmei. Era preocupat foarte mult de bunul mers al autocarelor și de mulțumirea, în special, al clienților. Prietenos cu toată lumea, client și personal, dar în același timp, extrem de sever. Bagajele în plus vor fi taxate suplimentar. Fiecare pasager este responsabil pentru documentele necesare călătoriei. Aceste documente sunt: carte de identitate pașaport împuternicire și cazier pentru însoțitorul minorilor Locul îmbarcării și ora plecării sunt scrise pe bilet și/sau pe tichetul de rezervare, dar puteți afla aceste informații pe: www. ro/trasee Călătorul are obligaţia să se prezinte la autocar cu cel puţin 30 de minute înaintea plecării pentru a i se verifica documentele de călătorie, pentru a preda bagajul şi pentru a-şi ocupa locul rezervat; acest lucru este valabil chiar şi pentru biletul cu dată fixă de întoarcere. Senatul României Senatul României este una din cele două camere ale Parlamentului (acesta fiind bicameral) României. La fel ca și cealaltă cameră, Camera Deputaților, ... Dar dacă plecam în alta zi a săptămânii, întotdeauna căutam autocarele Pletl. De ce? Simplu. Drumul era lung înspre Sibiu, Brașov, iar atmosfera din aceste autocare, încă de atunci, era o atmosferă extrem de plăcută, familială, autocarele foarte bine întreținute, confortabile, iar personalul civilizat și bine educat, majoritatea bănățeni. După un timp, spre bucuria mea, au început să circule și sâmbăta. De atunci, și sunt mai mult de 20 de ani, călătoresc numai cu aceste autocare, inscripționate mare PLETL. Da, se efectuează opriri din 4 în 4 ore pentru schimbul șoferilor. Pasagerii pot lua pauza de 10-15minute. Se fac reduceri în funcție de numărul pasagerilor aflați în grup și a tipului de bilet ales. Oferim reduceri de preț pentru grupuri, elevi, studenți (până la 26 de ani) și pensionari – 10% De asemenea oferim reduceri pentru copii: până la 2 ani - 100% între 2 - 12 ani - 50% Da, se poate anula rezervarea. Penalizarea în astfel de situații este de 20% din valoarea biletului. Biletul de călătorie este nominal, nu este transmisibil. Se acceptă la transport câini de talie mică și pisici, însoțite de proprietar, doar în cuști speciale cu așternut absorbant, care pot asigura condiții pentru transport. Și dacă te gândești că firma nu demult a împlinit 30 de ani, poți să realizezi seriozitatea acestei firme, cu atât mai mult cu cât are în responsabilitate zeci și cateodata sute de călători pe zi, cărora trebuie să facă față pretențiilor care de multe ori sunt ieșite din comun. Nu este ușor, dar firma Pletl, face față acestor pretenții. O firmă care merită tot respectul, oferă informații corecte și precise in mediul virtual respect Pletl De doi ani merg cu voi și de fiecare dată am fost uimit de calitatea și profesionalismul vostru, felicitări, o adevărată mână de ajutor pt. Știri, ultima oră, știri locale, video, foto, comunitate | adevarul.ro Ultimele știri, opinii și comunitate. Cele mai importante știri ale zilei și mediu de dezbateri online pe Adevarul.ro. ro. Se poate efectua plata online cu cardul personal sau al firmei dumneavoastră, în condiții de siguranță deplină. Cardurile acceptate la plată sunt cele emise sub siglele VISA (Classic și Electron) și MASTERCARD (inclusiv Maestro). Plata se bazează pe un sistem securizat de procesare a tranzacțiilor online care oferă confidențialitate, siguranță și simplitate în achiziția produselor și serviciilor prin Internet. Procesarea datelor de card se face în mod exclusiv prin intermediul băncii, magazinul nostru nu solicită și nu stochează nici un fel de detalii referitoare la cardul dumneavoastră. În prețul biletului sunt incluse 2 valize (împreună maxim 70 Kg) și bagajul de mana (5 Kg). Copii până la 2-12 ani au dreptul la un singur bagaj - 35kg. Copii de 0-2 ani nu au bagaj gratuit inclus. DPD România - Expertul tău în curierat național și Acest pas nu este obligatoriu! Ostern Live Alege expedierea coletelor rapid, generând documente de transport și solicitând curierul, direct din aplicația ...

About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page