Support Group

Public·52 members

[СПОРТ ТВ===] Партизан ТСК uživo live 25 новембар 2023

пре 16 сати — ]>] Младост Радник Сурдулица uživo prenos 202(телевизија уживо==) Младост НС Раднички Ниш uživo) Младост НС Колубара prenos 25 април(данас=) ТСК ...

FK Partizan - FK TSC Bačka Topola резултат уживо FK Partizan FK TSC Bačka Topola резултати уживо (и онлајн видео пренос утакмице уживо - live stream) почиње 25. нов 2023. у 16:00 GMT у Mozzart Bet ... Partizan gostuje TSC-u u verovatno najnezgodnijem mogućem trenutku, pošto ekipa sa severa Srbije trenutno ima 13 utakmica bez poraza u domaćim takmičenjima, a na tom putu su igrali i protiv Crvene zvezde, Vojvodine, Čukaričkog... Samim tim, ovaj meč bi mogao da bude i prekretnica Partizana u nastavku sezone. Samo da se ovako nastavi. BLOG UŽIVO: 98. minut: Kraj meča! 97. minut: Neverovatno kako je Partizan odigrao završnicu. Kalulu je po svaku cenu hteo da zaustavi napad i dobio je drugi žuti karton. Posle prekida Antić loše reaguje i to je korner. Nakon njega, Stojić glavom donosi 3:3. 96. minut: Kalulu dobija drugi žuti karton. Partizan završava meč sa 10 igrača. 90. minut: Igraće se pet minuta nadoknade. 87. minut: Ulazimo u sam finiš meča. Menig je bio u prodor, lopta je od Cvetkovića otišla u korner, ali Milan Mitić pokazuje gol-aut. Drugi put za kratko vreme nije video, crno-beli su "oštećeni" za dva kornera... 15. minut: Lako je moglo da bude 2:0! Akcija TSC-a iz slobodnog udarca. Ćalušić se oslobodio čuvara, šutirao u dalji ugao i promašio. 12. minut: GOOOOOL! Lopta je prošla kroz ceo šesnaesterac sa leve strane na desnu, Cvetković je bio sam kao duh i uposlio je Antonića koji daje prelep gol! 1:0 - Ori se "Uprava napolje! " iz dela tribine gde su Partizanovi navijači. Спартак Нови Пазар utakmice uživo 22.11.2023 Стреаминг пре 3 дана — Zlatibor je selektiran za elitnu ABA ligu. Uživo prenos utakmice Superlige Srbije Partizan Novi Pazar 13. — Super Liga. Round 19, 13 November ... minut: U Partizanu ulaze Šćekić, Kalulu i Saldanja, a izlaze Belić, Severina i Nikolić. Belić se žali na povredu. 46. minut: Počelo je drugo poluvreme! Kraj prvog poluvremena, 2:2 45. minut: Igrao se peti minut nadoknade, ali odbrana Partizana nije dobro zakačila loptu pred sam sudijski zvižduk. Sudiji je signaliziran VAR, on je pregledao i video da je bilo nedozvoljenog kontakta u šesnaestercu. Siguran je bio Ifet Đakovac. Partizan rezultati, raspored, Partizan - TSC Bačka Topola uživo | Nogomet, SrbijaPOMOĆ: Vi ste na Partizan rezultati stranici u sekciji Nogomet/Srbija. Rezultati. com stranica nudi rezultate, raspored, poredak i detalje utakmice za ekipu Partizan. Osim rezultata za ekipu Partizan, možete pratiti preko 5000 natjecanja iz više od 30 sportova diljem svijeta na Rezultati. com stranici. Usluga Partizan rezultati se ažurira u stvarnom vremenu. Sljedeće utakmice: 25. 11. 83. minut: Za malo je Saldanja zakasnio, lako je mogao da bude gol. Sa leve strane je centrirao Menig, Saldanja se bacio, ali za nekoliko centimetara promašuje loptu. 79. minut: Saldanja je nekako umuljao loptu u gol posle kornera! Kakav meč, pet golova, dva promašena penala... 77. minut: Brani Stevanović! I kod prvog penala je pročitao Đakovca, ali je tada lopta bila prejaka. Sada je isti igrač šutirao na isti način, ali golman Partizana odbija loptu! Kakva parada! 75. minut: Mitić pokazuje penal za TSC! Pantić je dva puta gubio loptu i na kraju morao da faulira Cvetkovića. Deluje da je bilo van 16, gledaće se VAR! 73. minut: I Kanute je pao, ukazana mu je pomoć, pa mora da izađe. U Partizanu su dvojica defanzivnih veznih morala da izađu zbog povrede. minutu sjajno pogodio za nerešen rezultat. Na istom talasu, samo tri minuta kasnije, Belić donosi vođstvo Partizanu, koji je tada preuzeo kontrolu meča. Ipak, u samoj završnici, Kanute je bio neoprezan i zakačio je Stanića u šesnaestercu. Sudija je to video na VAR-u, koji je pregledao kada je već odsvirao kraj poluvremena. Đakovac je bio siguran, iako ga je Stevanović pročitao – 2:2. Ipak, u samoj završnici, Kanute je bio neoprezan i zakačio je Stanića u šesnaestercu. Đakovac je bio siguran, iako ga je Stevanović pročitao. Cлoгa Чачак 94 uživo prenos 2022 11/11/2023 11. 11. 2023. — — Uživo prenos уживо>) Нови Пазар Вождовац uživo prenos 2022 ТСК Чукарички uživo Нови Пазар Партизан uživo live 06. 11. 2023 13. 2022. пре 4 ... Evo gde možete da gledate uživo TV prenos meča Partizan - TSC u Superligi SrbijeOvo je i dobra prilika za crno-bele da se revanširaju za utakmicu iz prvog dela prvenstva Foto: FK Partizan/Miroslav Todorović Fudbaleri Partizana iza sebe imaju poprilično uspešan period, uspeli su da obezbede evropsko proleće i tako načine ogroman uspeh, dok u prvenstvu i dalje kaskaju za Crvenom zvezdom. Njihov naredni rival u domaćem šampionatu je ekipa TSC-a, koja im je već jednom odolela u prvom delu šampionata (0:0), pa će crno-beli imati priliku za revanš. Meč između ekipe iz Bačke Topole i Partizana je na programu od 19 časova i 30 minuta, dok je direktan prenos obezbeđen putem Arena sport 2 Premium kanala. FK Partizan пре 17 сати — Pratite uživo konferenciju za medije pred meč FK Partizan - FK TSC ⬇️. youtube.com. Konferencija za medije pred 16.kolo SLS FK Partizan - ... Partizan ostao bez bodova u 97. minutu! Ne može se ni opisati šta se sve desilo u spektaklu u Bačkoj Topoli(VIDEO)Kraj ludog, ludog meča u Bačkoj Topoli! Posle 98 minuta igre, dva promašena penala, crvenog kartona, dva poništena gola, TSC - Partizan 3:3 (2:2). Gledali smo vrlo, vrlo zabavan meč, sa mnogo akcije, trčanja, golova, preokreta. Za prvo kolo - i više nego što je bilo ko očekivao. Fantastičan meč prvog kola Superlige! Naravno, bilo je tu dosta propusta na obe strane, mnogo neuigranosti, posebno kod Partizana, za koji su večeras igrali i igrači bez ijednog treninga, ali ništa od toga nije bitno. Ako bi se ovakav fudbal igrao stalno, Superliga bi bila ubedljivo najgledanije takmičenje. Tim Baraka Bahara se nalazi u nizu od četiri uzastopne pobede i izašao je iz rezultatske krize u kojoj su trenutno Topolčani. Detalj sa meča FK Crvena zvezda - TSC/Foto: Srđan Stevanović/Starsport Ekipa Žarka Lazetića nije uspela da slavi u prethodnih osam mečeva u svim takmičenjima. U ligi je četiri utakmice bez trijumfa, ispala je na startu Kupa Srbije od drugoligaša Smedereva, dok je u Ligi Evrope u uvodna tri duela uzela samo bod. Hoće li Zvezda nastaviti pobednički niz ili TSC može do iznenađenja? Duel pratite u uživo prenosu na kanalu Arenasport Premium 1 i uz Sportal. Šta je rekao Bahar? Pripremamo se kao i za svaki naredni meč, pa su nam samim tim sve utakmice podjednako važne. 2:2 43. minut: Belić donosi potpuni preokret! Za samo tri minuta su crno-beli preokrenuli. Bez prave igre, Partizan sada vodi. U odnosu na viđeno - fantastičan rezultat! Severina je sve započeo, ukrao je loptu, dodao Menigu, ovaj Nathu, a Belić na drugoj stativi beži odbrani i donosi vođstvo Partizanu! 1:2 40. minu: Natho sjajnim udarcem donosi Partizanu izjednačenje! Sjajno je šutirao Izraelac sa 16 metara, neodbranjivo! 38. minut: Natho je sjajno šutirao, ali je Stojić skrenuo u korner! 30. minut: Prošlo je pola sata igre. Domaćin konkretniji, imao je gol, mogao je još jedan, možda i dva. Partizan potpuno bezopasan. Teško organizuje igru od presinga TSC-a, a u napadu nepovezan, bez ikakve ideje. Drugi utisak o Severini - nevidljiv. 29. minut: Oštar start Ćalušića s leđa na Severinu, posle čega zasluženo dobija žuti karton. 27. minut: Partizan je imao slobodan udarac iskosa sa oko 20 metara. Natho je našao Markovića u šesnaestercu, ali on nije najbolje uputio povratnu i bio je to lak plen za odbranu TSC-a. 25. minut: TSC je baš pritiskao crno-bele, koji su sada malo stalni na loptu i više je ne gube tako lako. - Grmi "Uprava napolje! ", jako su nezadovoljni navijači Partizana, nastavljaju svoj protest. ТСК Нови Пазар uživo prenos 2022 29/10/2023 29. 10. 2023. — уживо>) Нови Пазар Вождовац uživo prenos 2022 ТСК Чукарички uživo online 27 ап. uživo prenos Партизан Нови Пазар uživo 8. kola Super lige ...