top of page

Support Group

Public·52 members

FK DAC : Zlaté Moravce zápas živý 25 novembra 2023

pred 9 hodinami — FK DAC Zlaté Moravce zápas živý 25.11.2023 6. 10. 2023 — 17. 9. 2023 — videoPozrite si highlighty zo zápasu MFK Ružomberok .

FC ViOnNateraz k �iadnej zmene v realiza�nom t�me nepri�l 12. 11. "Majite� a vedenie klubu po prehre s Podbrezovou v nede�u dopoludnia analyzovali s��asn� �portov� situ�ciu. Nateraz k �iadnej zmene v realiza�nom t�me nepri�lo. Klub bude k danej t�me rokova� v pondelok, " povedal na margo medializovan�ch inform�ci� k zmene na tr�nerskom poste PR mana��r Timotej Pavl�k. Anton Sloboda sa vracia do Pova�skej Bystrice 23. 6. 35-ro�n� stredopoliar sa po rozhovoroch s rodinou rozhodol, �e bude v novej sez�ne pokra�ova� v Pova�skej Bystrici, kde futbalovo vyrastal- ViOn sa rozl��il s t�mito hr��mi 15. 6. Podbrezová zápas naživo 11/11/2023 FK Zelezi | Group 11. 11. 2023 — FK Zeleziarne Podbrezova U19 odohrá svoj najbližší zápas 2023/05/06 UTC proti FC Vion Zlate Moravce U19 o . Po začiatku zápasu budete môcť ... [ŽIVÉ HD!!] Zlaté Moravce : Slovan Bratislava zápas živý 01. 30. 9. 2023 — [ŽIVÉ HD!!] Zlaté Moravce : Slovan Bratislava zápas živý 01.10.2023 [[FUTBAL]((] MFK Zemplín: FK DAC sledovať zápas 29 júla 202kolo: ŠK ... VIDEO Dunajská Streda víťazne aj v Zlatých Moravciach, Žilina deklasovala MichalovceFilip Balaj z FC Vion Zlaté Moravce a Jannik Muller-Held z FK DAC 1904 Dunajská Streda Zdroj: SITA/Martin Havran ZLATÉ MORAVCE - Futbalisti DAC Dunajská Streda sú naďalej bez straty bodu na čele Fortuna ligy. V nedeľňajšom dueli 5. kola vyhrali na ihrisku FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble 2:1 a na konte majú 15 bodov. Rozhodujúci gól zaznamenal v 84. V 73. minúte sa po jednom z protiútokov domácich odhodlal k strele Kurminowski a spoza 16ky napálil dostatočne razantne a presne - 6:2. Hostia sa nevzdávali a snažili sa aspoň znížiť. V strede poľa Michalovčania vypichli loptu súperovi, na Petráša sa rútili Neofytidis a Griger, prvý menovaný zakončil sám lobom, lenže veľmi nepresne a jeho pokus do brány nezapadol. V dvojminútovom nadstavení sa už väčšia šanca nekonala a Žilina tak zdolala Michalovce po výsledku 6:2. MŠK Žilina - MFK Zemplín Michalovce 6:2 (2:0) Góly: 17., 74. Kurminowski (prvý z 11 m), 40. Zlaté Moravce Skalica zápas živý 28 októbra 2023 Živý šport 28. 10. 2023 — FC Vion Zlate Moravce - Vrable vs MFK Skalica živý prenos. Súťaž doposiaľ niesla názov Fortuna liga... (živý prenos#) FK DAC Spartak ... Popovits) Pavol Staňo, tréner Žiliny: "Ja si myslím, že toto bola dobrá reakcia na tie posledné zápasy, na ten tlak, ktorý na nás je a teším sa, že chlapci podali celkom dobrý výkon. Je to vždy ťažké, po takej, ja si myslím, že nezaslúženej kritike, nejako sa znova reštartovať. Úvod bol trošku nervózny, ale myslím si, že po prvom góle sme sa trochu upokojili a pramenilo z toho šesť gólov. FK DAC Zlaté Moravce zápas naživo 25 novembra 2023 pred 8 hodinami — FK DAC Zlaté Moravce zápas naživo 25 novembra 2023 Sledujte naživo pred 12 hodinami — DAC 1904 Dunajská Streda. - : -. (-:-). DAC 1904 vs FC ViOn Zlaté Moravce aktuálne skóre, H2H DAC 1904 sa stretne s tímom FC ViOn Zlaté Moravce dňa 25. 11. 2023 o 14:00 UTC na štadióne MOL Arena, Dunajska Streda meste, Slovakia. Zápas je súčasťou Niké ... V 64. minúte sa lopta poodrážali ku Grigerovi, ktorý sa zrazu ocitol v šprinte proti sám proti brankárovi. Skúsil naňho kľučku, lenže o loptu prišiel a obrana domácich ju napokon stihla upratať. Na konci 65. minúty sa opäť menilo skóre, po rohovom kope sa lopta poodrážala až k Begalovi, a ten prepálil všetko čo mu stálo v ceste - 4:2. Domáci sa vrátili k trojgólovému vedeniu už v 68. minúte, protiútok domácich zakončil po presnej prihrávke Kurminowskeho Bičachčjan a nedal gólmanovi súpera šancu strelou k pravej tyči. Hra v druhom polčase mala vysoké tempo, náznaky šancí sa striedali na obidvoch stranách. Andzouana), Divković (88. Njie) Ľuboš Benkovský, tréner ViOn-u: "Chcem pogratulovať súperovi k víťaztvu. V prvom polčase sme sa tlačili hore, podarilo sa nám streliť gól. Po zmene strán sme sa dostali do hlbokého bloku, dostali sme gól a v závere nám chýbalo aj šťastie pri vyloženej šanci, keď lopta skončila na brvne. minúte sa dostali hostia k priamemu kopu z hranice 16-ky, loptu si vzal Žofčák. Jeho pokus obstrelil múr a zapadol k žrdi Petrášovej brány. 3:1. Michalovčanov gól nakopol, dvojité polčasové striedanie sa takisto prejavilo na ich zvýšenej útočnej aktivite. V 62. minúte netradične rozbehol útočnú akciu stopér Kiwior, ktorý si narazil s krajanom Kurminowskim a sám zakončil akciu z ľavej strany presne - 4:1. (živý prenos#) FK DAC Podbrezová naživo 8 októbra 2023 pred 8. 10. 2023 — pred 6 minútami — 8. 2023 — Sledujte ONLINE prenos zo zápasu FC ViOn Zlaté Moravce - FC DAC 1904 Pozrite si highlighty zo zápasu FK ... (ŽIVÝ PRENOS***) DAC Zlaté Moravce naživo 25 novembra pred 4 hodinami — pred 6 hodinami — FK DAC Zlaté Moravce naživo 25.11.2023 Prúd Predaj vstupeniek na stretnutie DAC 1904 - Zlaté Moravce · Pred zápasom DAC ... MFK Zemplín zápas živý 20 októbra 2023 11. 3 | Blue Team 19. 10. 2023 — FK DAC sledovať zápas 29 07. 202329. 18:00, Detail. 10. S perom FC 2023 — Moravce zápas živý 22/04/2023 FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble ... FC ViOn ViOn Aréna Zlaté Moravce. FC ViOn. Zlaté Moravce - Vráble. FC ViOn. 1:3. FK Železiarne Podbrezová. report. FC DAC 1904 © FC ViOn Zlaté Moravce - All rights ...