top of page

Support Group

Public·53 members

Varaždin Rijeka uživo 25 studenog 2023

3. ruj 2023. — RIJEKA - VARAŽDIN 2:2 (Janković 17., Obregon 85./Postonjski 69 ... tražili i igranje rukom nakon ubačaja Grgića no rezultat je ostao - isti. Uživo.

FOTO: Rijeka dominirala cijelim susretom i zasluženo 28. ruj 2019. — Po oblačnom vremenu Varaždin i Rijeka igraju susuret 10. kola Hrvatski telekom Prve lige. Obje momčadi u utakmicu su ušle pune optimizma. minuti Janković odlično odapeo s 30 metara, a Zeleniku je loptu odbio u prečku. Već u idućem napadu brzonogi Ampemov udarac od bloka Urate se odbio u vratnicu. Znakovit je bio prestanak kiše u Varaždinu. Ona je lila cijelo prvo poluvrijeme, a kad je stala u drugom dijelu Varaždinci su otključali gol Nedjeljka Labrovića. Prvi je to uspio Niko Domjanić koji je glavom u 47. minuti majstorski pogodio za 1:0. Mladom varaždinskom napadaču to je bio treći gol ove sezone. Domjanić je započeo akciju i za drugi varaždinski gol kojeg je postigao Tonio Teklić, majstorski prednjim škaricama. Domjanić je tako još jednom pokazao da je riječ o velikom napadačkom potencijalu. Ako će se s njime imati strpljenja i kad još očvrsne u duel igri, bit će sigurno moćno varaždinsko oružje. Teklić je pak ponovno potvrdio svoju kvalitetu, iako su ga mnogi osporavali zbog igara u drugom dijelu sezone. No, teško da bilo koji igrač u SuperSport HNL-u može ponoviti stvari koje je Teklić radio u prvom dijelu sezone. Uglavnom, taktička pobjeda trenera Kovačevića čija je ekipa uspjeli zauzdati riječku tranziciju, naročito u drugom dijelu. FOTO: Rijeka dominirala cijelim susretom i zasluženo pobijedila VaraždinPo oblačnom vremenu Varaždin i Rijeka igraju susuret 10. kola Hrvatski telekom Prve lige. Obje momčadi u utakmicu su ušle pune optimizma. Varaždin nakon pobjede nad Dinamom i Rudeša u Kupu, a Rijeka s novim trenerom Simonom Rožmanom, koji je susuret gledao s tribina. Prvo poluvrijeme susreta u potpunosti je pripala Rijeci, nadigrali su ekipu Varaždina u svim segmentima nogomene igre. na samom početku krenuli su agresivno, igrom na igrača. U tome se nisu snašli Varaždinci i radili su puno pogrešaka. Gubili su lopte u opasnoj zoni, a Rijeka je nizala prigode i poluprigode. RIJEKA-Varaždin Gdje je danas na televiziji? (2023)Gledaj Rijeka uživo danas na televiziji i gledaj s prijateljima. Iznenadit ćete se... 6 1. HNL 2023/2024 - Round 16 Stadion Anđelko Herjavec, Varaždin 2 Gledaj Rijeka uživo danas na televiziji i gledaj s prijateljima. Iznenadit ćete se... utakmica rijeka danas prijenos utakmica rijeka hajduk prijenos uživo istra rijeka prijenos prijenos utakmice rijeka dinamo danas istra-rijeka prijenos utakmice prijenos utakmice rijeka hajduk danas rijeka istra prijenos prijenos utakmice rijeka prijenos rijeka libertas rijeka prijenos Rijeka – Slaven Koprivnica Lokomotiva Zagreb Varaždin (6) Rijeka (2) Dinamo Zagreb (3) Lokomotiva Zagreb (7) Rijeka (1) Istra 1961 (9) Hajduk Split (1) Slaven Koprivnica (9) Rijeka (3) Varaždin (7) Dinamo Zagreb (7) Lokomotiva Zagreb (9) Rijeka (6) Hajduk Split (5) Rijeka ≫ Europa Conference League Rijeka ≫ Klupske prijateljske utakmice 3 Rijeka (4) Dinamo Zagreb (1) Istra 1961 (6) Slaven Koprivnica (6) Lokomotiva Zagreb (8) Rijeka (5) Hajduk Split (2) Rijeka (8) Varaždin (4) Istra 1961 (5) Rijeka (7) Slaven Koprivnica (5) Varaždin (5) Rijeka (9) Slaven Koprivnica (4) Hajduk Split (3) Rijeka (10) Šibenik (7) Hajduk Split (4) Istra 1961 (10) Slaven Koprivnica (8) appearences minutes assists fouls. minute Varaždin igra s igračem manje jer je Đurasek dobio drugi žuti karton. Od rpilika za goste treba izdvojiti stativu u 53. minuti i nekoliko prilika pred sama kraj susureta. Tijek susreta: 90' Žuti karton Murić zbog simuliranja jedanaesterca, Halilović žuti karton zbog prigovora. 87' Senić žuti karton 86' Izlazi Benko a ulazi Mehdikhani. 26' Varaždin polagano uspostavlja ravnotežu na terenu i posjedu lopte. 19' Varaždin se malo oslobodio pritiska Rijeke, ali gosti i dalje opasno prijete iz nekoliko poluprilika. 16' Igrači Rijeke stoje blizu varaždinskih igrača i pritišću ih, pa domaći igrači rade greške više nego inače. 12' GOL Pereira 0:1 iz gužve u šesnaestercu, Rijeka naplatila dominaciju i pritisak od prve minute. 10' Halilović pucao iz šesnaesterca ali je obrana blokirala udarac u korner 9' Opet korner za Rijeku ali je lopte preletjela igrače u petercu. 82' Nova stopostona šansa za Rijeku ali su se gostujući napadači prebrojali. 77' Gorgon izlazi a ulazi Pavičić. 74' Ponovo se Riječki napadači dodaju u varaždinskom šesnaestercu ali na sreću Varaždinaca bez preciznosti u završnici. 72' Boadu izlazi a ulazi Murić. 69' Drugi žuti za Đuraseka i Varaždin igra s igračem manje.. 65' Još jedna prigoda za Varaždin iz kontranapada ali Đurasek puca prek ogola. 62' Puljić izlazi Čolak ulazi. 60' Varaždin povezao dvije akcije ali se gostujući igrači doimaju brži i uvijek uspijevaju spriječiti Varaždice da razviju opasniji napad. 58' Štefulj uputio udarac u okvir ali Prskalo lovi loptu. Varaždin nokautirao Riječane, totalni nered u borbi za Europu! Iako su imali brojne probleme s ozljedama i bolestima, nogometaši Varaždina stigli su do druge uzastopne pobjede protiv Rijeke (2-0).. Kao i prošlu Varaždinci su utakmicu prelomili u drugom dijelu. Varaždincima je za četvrti međusobni susret s Rijekom ove sezone nedostajalo gotovo pola momčadi, pa je trener Mario Kovačević na klupi imao tri juniora: Vita Težaka, Nicka Ocvireka i Bornu Lesjaka. Foto: Sofascore za 24sata VIDEO: Golove s utakmice možete pogledati OVDJE Nije bilo Šege, Mitrovskog, Banovca, Puclina, Drožđeka i Postonjskog, a iako je bio pod temperaturom nekoliko dana nastupio je stožerni Varaždinov igrač Tonio Teklić. Riječani su druge strane kompletni. Obje momčadi u postavka 4-2-3-1. Prava bitka vodila se na sredini između Varaždinovih Elezija i Pilja te Rijekinih Hodže i Bande. U početku su bitku dobivali Varaždinovi veznjaci uz odlično pridodavanje Teklića, Brodića i Kolarića. Naročito je tu prednjačio Pilj koji je nekoliko puta vrlo dobro iznio loptu. Foto: Vjeran Zganec Rogulja/PIXSELL No, Rijeka je pokazala zube u smiraj prvog dijela. Nekoliko puta prezentirali su munjevitu tranziciju nakon osvojene lopte. Praktički od svoje polovice do varaždinskog šesnaesterca trebala su im tri dodavanja i nekoliko sekundi. Prvo je u 40. 56' Još jednaa prilikaza Rijeku iz petarca upućen udarac ali ga je Nevistić blokirao. 53' Stativa za Rijeku 52' Županić žuti karton, i slobodan udarac za Varaždin dvadesetak metara s desna od Prskalovog gola. 50' Rijeka pritišče Varaždin na njegovoj polovici pa domaći ne uspijevaju razviti napad. 46' Dvije izmjene u Varaždinu Senić i Kolarić su ušli a izašli Lisakovich i Stolni. 45 Još dva kornera za Rijeku. 43' Rijeka u kontranapadu, napadač Rijeke puca preko varaždinskig gola s nekoliko metara. 42' Sloboda udarac za Varaždin ruba šesnaesterca s desne strane ali Benko puca u živi zid. (((TV PRIJENOS UŽIVO=))) Hajduk Varaždin uživo 12 11. stu 2023. — prije 15 sati — Hajduk, gdje gledati live stream utakmica Supe... [GLEDAJTE UŽIVO<<<<] Varaždin Rijeka uživo prijenos 14 14. Varaždin Rijeka uživo gledati 25 studenog 2023 prije 4 sata — prije 7 sati — NK Varaždin HNK Rijeka uživo 25 studenog 2023 Gledati prije 17 sati — Varaždin i Rijeka igraju susret 16. kola Supersport ... Varaždin Rijeka uživo prijenos 25 studenog 2023 prije 7 sati — Varaždin Rijeka uživo prijenos 25 studenog 2023 Uživo prijenos prije 3 sata — NK Varaždin HNK Rijeka gledati prijenos 25 studenog 2023 ... NK Varazdin vs Rijeka - live score, predicted lineups and The current head to head record for the teams are NK Varazdin six wins, Rijeka 13 wins, and three draws. RIJEKA-Varaždin Gdje je danas na televiziji? (2023) Iznenadit ćete se... utakmica rijeka danas prijenos. utakmica rijeka hajduk prijenos uživo. istra rijeka prijenos. prijenos utakmice rijeka dinamo danas. istra- ... U 12. minuti iz jedne takve prilike u šesnaestercu Pereira se najbolje snalazi i postiže za vodsvo Rijeke. Gosti ne staju nego nastvaljaju s dominacijom na terenu. Varaždin tek oko sredine poluvremena počinje parirati Rijeci u posjedu lopte. Međutim, Rijeka u 36. minuti iz jednog od brojnih kornera stvara novu gužvu u varaždinskom šrsnaestercu, nesigurna varaždinska obrana ne izbija loptu a Halilović pogađa za povećanje vodstva Rijeke na 2:0. Drugi dio utakmice protekao je u nastvaku dominacije Rijeke i stvaranju brojnih prilika i poluprilika. U tom periodu igra Varaždina se malo podigla i stvaraju više prilika nego u prvom dijelu susreta. Od 69. 39' Rijeka nastavlja pritiskati i niže polušanse. 38' Đurasek dobio žuti karton. 36' GOL 0:2 iz gužve nakon kornera Halilović pucao prema golu i prevario Nevistića. 35' Još dva kornera za Rijeku. 34' Novi korner za Rijeku iz izgledne situacije iz koje je skoro varaždinsk obrambeni igrač skoro orevaario Nevistića. 33' Prvi korner za Varaždin. 30' Obrana Varaždina stalno na velikim iskušenjima, Rijeka opasnim protunapadima prijeti. 27' Korner za Rijeku iz kojeg su nastale tri opasne situacijeu šesnaestercu Varaždina, a Puljić na kraju puca preko gola. UŽIVO: VARAŽDIN - RIJEKA 0:0 #UŽIVO: VARAŽDIN - RIJEKA 0:0. Image. [FOTO] VARAŽDIN - RIJEKA 1:2: /. Riječani nakon dramatičnog preokreta i gola u 92. u četvrtfinalu. Image.