top of page

Support Group

Public·51 members

(((Телевизија уживо))) Војводина Црвена звезда prenos 25/11/2023

Crvena zvezda – Vojvodina (PRENOS UŽIVO). Dobrodošli na prenos utakmice Crvena zvezda Vojvodina. Crveno-beli od 20 sati igraju protiv Vojvodine u 1. kolu ...

90. minut - Sjajna šansa za Olajinku, ali brani Carević. 85. minut - Pokušao je Kabić sa dvadesetak metara, ali preko gola. 84. minut - Loš šut Čumića, hvata loptu Glazer. 80. minut - GOOL za Zvedu! Kakav slalom Bukarija u šesneastercu Vojvodine i sjajan šut za 5:0. 76. minut - Radulović šutira ali ništa od gola, samo korner za Vošu. 73. minut Izmene u oba tima. Degenek napušta teren, ulazi Spajić, a Bukinac izlazi u redovima Vojvodine a ulazi Jovanović 71. minut - Kabić i Nikolić su ušli u igru umesto Ivanića i Mitrovića. 70. minut - GOOL za Zvezdu! Sjajan pogodak mladog Lučića. 65. minut - Prilika sa ivice kaznenog za Stefana Mitrovića, ali preko gola Vojvodine. Evo gde možete da gledate uživo TV prenos meča Zvezda Prenos je na dve televizije Crvena zvezda od 18.45 na Marakani igra protiv Rendžersa revanš meč osmine finala Lige Evrope. Crveno-beli su se iz Glazgova ... FK Vojvodina - FK Crvena zvezda резултат уживо FK Vojvodina је играо против FK Crvena zvezda у 1 утакмица ове сезоне. Тренутно, FK Vojvodina рангира 4., док FK Crvena zvezda држи 2. позиција. ЗВЕЗДА НЕ ДА ПРВО МЕСТО: Војводина нокаутирана, 1. 5. 2022. — ФУДБАЛЕРИ Црвене звезде наставили су са победама које их држе на првом месту Суперлиге Србије: у Новом Саду су, девети узастопни пут, ... 60. minut - Lepa šansa za Lučića, ali još bolja intervencija golmana Carevića. Bukinac dobija žuti karton. 57. minut - Kangvu i Krasoa menjaju Lučić i Šljivić 54. minut - Izmena u Voši. Bolingi menja Vukića 52. minut - Radulović menja Nikolića u redovima Vojvodine. 51. minut - GOL! 3-0 za Zvezdu, dobra reakcija Krasoa koji postiže svoj drugi gol. 50. minut - Ponovo preti Čumić sa leve strane, ali od Degeneka lopta ide u korner. minutu Busnić je ponovo bio neoprezan u pokušaju da zaustavi jednog igrača Zvezde te je dobio i svoj drugi žuti, odnosno crveni karton. Pred sam finiš poluvremena, osetilo se da Voša nema snage da parira Zvezdi sa igračem manje, te u 45. minutu prednost za domaćina raste na 2:0, autogolom Milosavljevića koji je nespretno reagovao ispred svog gola. Nije dugo trebalo Zvezdi u drugom poluvremenu da dođe do gola, u 51. minutu Kraso nakon dobrog snalaženja u kaznenom prostoru protivnika stavlja loptu u mrežu Voše i svojim drugim golom povećava prednost na 3:0. Evo gde možete gledati prenos utakmice Crvene zvezde i Vojvodina je peta i cilja mesto u Evropi, pa neće biti nimalo lak rival. Lajkujte našu stranicu na Facebook-u. Prenos meča možete pratiti u direktnom prenosu ... 46. minut - Lepa šansa za Čumića ali brani Glazer. Drugo poluvreme počinje na našem najvećem stadionu a Voša je napravila dve izmene. Zukić umesto Milosavljevića, a Čumić je zamenio Ivanovića. Kraj prvog poluvremena. 45+2 - Kraso je probao, ali pored gola. 45. minut - GOOL! 2-0 za Zvezdu, loše su intervenisali igrački Vojvodine, Milosavljević postiže autogol. 43. minut - Pokušaj Ivanovića, slab šut hvata Glazer. 41. minut - Korner za Zvezdu posle pokušaja Olajinke koji je izblokiran 40. minut - Dobro se ubacio Olajinka, ali loš šut koji završava pored gola Vojvodine. 38. minut - Žuti karton za Petera Olajinku. 33. minut - Lep prodor Bukarija i šut, ali ponovo brani Carević 30. minut - Šut Krasoa samo par metara od gola Voše, ali brani golman Carević 25. minut - Faul Busnića i drugi žuti karton za veznog igrača Vojvodine. 23. minut - Sjajno je Bukari probio, uposlio Olajinku, ali nije uspeo lepo loptu da zahvati napadač Zvezde. 20. Ušle su u međuvremenu mlade snage "crveno-belih" Lučić i Šljivć, a upravo je ovaj prvi sjajnim šutem sa nekih 13 metara u 70. minutu savladao golmana Vojvodine i to je bilo 4:0. Za popularnu "petardu" pobrinuo se Bukari, koji se sjajnim driblinzima ubacio u kazneni prostor Voše, i odličnim šutem postavio konačan rezultat, 5:0. Sjajan start Crvene zvezde, koja će se kroz prvenstvo spremati za start grupne faze Lige šampiona. Crvena zvezda - Vojvodina 5:0 Strelci: Žan Filip Kraso, Radomir Milosavljević (autogol), Žan Filiš Kraso, Vladimir Lučić, Osman Bukari Stadion: Rajko Mitić Sudija: Aleksandar Živković Broj gledalaca: 16, 230 Crvena zvezda: Glazer - Degenek, Dragović, Mijailović - Bukari, Kangva, Stamenić, Ivanić, Mitrović - Olajinka, Kraso Vojvodina: Carević - Bjeković, Crnomarković, Jeličić, Bukinac - Nikolić, Busnić, Miletić, Milosavljević - Vukić, Ivanović. Crvena zvezda Vojvodina uživo prenos TV Arena sport 30. 7. 2023. — U trenutnoj formaciji Vojvodine, Čumić je levo, Radulović desno, a novajlija Bolingi u špicu. Crvena zvezda Vojvodina uživo prenos TV Arena ... Uživo prenos Crvena zvezda - Vojvodina 30. 7. 2023. — Sjajan start Crvene zvezde, koja će se kroz prvenstvo spremati za start grupne faze Lige šampiona. Crvena zvezda - Vojvodina 5:0. Strelci ... minut - Lepa akcija crveno-belih, ali bez konkretne završnice. 16. minut - Lep šut Uroša Nikolića. ali preko gola. 15. minut - Prekšaj na ivici šesnaest metara Crvene zvezde, lepa prilika za Vojvodinu. 12. minut - GOL! Kraso pogadja sa bele tačke za 1-0. 10. minut - Busnić pravi penal. zgazio je Olajinku koji je pao i iznudio udarac sa 11. metara. 8. minut - Prvo pokušaj Novosađana. od svega samo korner. Uživo prenos: Crvena zvezda - Vojvodina, G drive, Players 3. 2. 2023. — Uživo prenos: Crvena zvezda - Vojvodina. Uživo prenos: Crvena zvezda - Vojvodina ✓⬇️. Read it. Save. Vojvodina-Crvena Zvezda uživo prenos Vojvodina-Crvena Zvezda uživo prenos is on Facebook. To connect with Vojvodina-Crvena Zvezda uživo prenos, join Facebook today.