top of page

Support Group

Public·52 members

[[тв<]!] Партизан ТСК uživo live 25/11/2023

пре 3 дана — Zlatibor je selektiran za elitnu ABA ligu. Uživo prenos utakmice Superlige Srbije Partizan Novi Pazar 13. — Super Liga. Round 19, 13 November ...

FK Partizan пре 17 сати — Pratite uživo konferenciju za medije pred meč FK Partizan - FK TSC ⬇️. youtube.com. Konferencija za medije pred 16.kolo SLS FK Partizan - ... Evo gde gledati uživo TV prenos meča Crvena zvezda 1. 11. 2023. — Partizan Beograd; 14; 13; 1; 0; 35:11 (24); 40. 2. FK uživo prenosu na kanalu Arenasport Premium 1 i uz Sportal. Šta je rekao ... ТСК Нови Пазар uživo prenos 2022 29 октобар 2023 - Tavern 29. 10. 2023. — pre 23 sata — Novi Pazar · Napredak. 17:00. [[[ТВ! ]][] ТСК Железничар Панчево uživo prenos 2022 Ростислав... Pratite uživo konferenciju za ... Uzvratio je Partizan posle kornera Živkovića i udarca glavom Saničanina, ali je potom opet TSC zaređao seriju napada koji su "mirisali" na opasnost. Radin je pripremio Đakovcu volej, potom je ist fudbaler pokušao i sa distance (Lukač odbranio) i delovalo je da će crno-beli kapitulirati. Umesto toga, dogodilo se suprotno! Igrao se 30. minut, srušen je Belić na 28 metara od gola TSC, a loptu je kao i u prvenstvenom duelu "namestio" Slobodan Urošević i sjajno pogodio same raklje gola golmana Ilića, koji paradom nije uspeo da spase neminovno - 1:0. Do poluvremena crno-beli su imali još dve solidne situacije, prvo posle prodora i centaršuta Meniga na koji je slabo odreagovao Pavlović, a još jednom se sa distance, ovoga puta iz igre. okušao i Urošević, čiji udarac je u tom slučaju zaustavio Ilić. Direktni prenosi mečeva 23.kola Super lige Srbije Poz. Klub, Odig. Bod. 1, Partizan, 14, 40. 2, Crvena zvezda, 14, 34. 3, TSC, 14, 26. 4, Vojvodina, 14, 22. 5, Mladost, 14, 21. 6, Novi Pazar, 14, 20. Спартак Нови Пазар uživo prenos 2022 15 новембар 2023 14. 11. 2023. — — uživo prenos 2022 ТСК Чукарички uživo online 27 [Гледам ТВ [[[БЕСПЛАТНО] UŽIVO Železničar - Partizan, live prenos, Superliga 22. — kola ... Na istom talasu, samo tri minuta kasnije, Belić donosi vođstvo Partizanu, koji je tada preuzeo kontrolu meča. Ipak, u samoj završnici, Kanute je bio neoprezan i zakačio je Stanića u šesnaestercu. Sudija je to video na VAR-u, koji je pregledao kada je već odsvirao kraj poluvremena. Đakovac je bio siguran, iako ga je Stevanović pročitao – 2:2. Ipak, u samoj završnici, Kanute je bio neoprezan i zakačio je Stanića u šesnaestercu. Đakovac je bio siguran, iako ga je Stevanović pročitao. Partizan je u drugom poluvremenu bio mnogo bolji, predvođen Nathom, ali golova nije bilo. Partizan gostuje TSC-u u verovatno najnezgodnijem mogućem trenutku, pošto ekipa sa severa Srbije trenutno ima 13 utakmica bez poraza u domaćim takmičenjima, a na tom putu su igrali i protiv Crvene zvezde, Vojvodine, Čukaričkog... Samim tim, ovaj meč bi mogao da bude i prekretnica Partizana u nastavku sezone. S druge strane, crno-beli imaju vetar u leđa koji im je dala utakmcia u Evropi, gde su remizirali sa Slovackom, čime su dospeli i do evropskog proleća gde čekaju svog rivala. Ove dve ekipe su do sada odigrale osam utakmica, Partizan je slavio pet puta, dok je čak tri puta bilo nerešeno Video: Petrić očekuje evropski meč protiv TSC-a: Oni bolje poznaju nas nego mi njih (Telegraf. Нови Пазар Војводина uživo live 10 новембар 2023 9. 11. 2023. — uživo prenos 2022 [[бесплатно]] ТСК Црвена HHS Singers пре 4 дана — Нови Пазар Партизан uživo live 6 новембар 2023 ТВ 29. 7. 2022 ... 77. minut: Brani Stevanović! I kod prvog penala je pročitao Đakovca, ali je tada lopta bila prejaka. Sada je isti igrač šutirao na isti način, ali golman Partizana odbija loptu! Kakva parada! 75. minut: Mitić pokazuje penal za TSC! Pantić je dva puta gubio loptu i na kraju morao da faulira Cvetkovića. Deluje da je bilo van 16, gledaće se VAR! 73. minut: I Kanute je pao, ukazana mu je pomoć, pa mora da izađe. U Partizanu su dvojica defanzivnih veznih morala da izađu zbog povrede. Kakav peh... Uživo TSC Partizan TV Livestream Prenos 1. 5. 2023. — TSC - Partizan 1:3 (1:1). Stadion: TSC Arena Sudija: Srđan Jovanović Strelci: Jovanović u 20. za TSC i Rikardo u 12, Jović u 48. i ... PARTIZANOV STUDIO: TSC - Partizan - YouTube 15:40DECA PARTIZANA: Kraljević - Fudbal je samo igra dok se ne dođe u Partizan Studio Uživo: Partizan - Čukarički. FK Partizan Beograd•3K views.YouTube · FK Partizan Beograd · 29. 7. 2023. Evo gde možete da gledate uživo TV prenos meča Partizan - TSC u Superligi SrbijeOvo je i dobra prilika za crno-bele da se revanširaju za utakmicu iz prvog dela prvenstva Foto: FK Partizan/Miroslav Todorović Fudbaleri Partizana iza sebe imaju poprilično uspešan period, uspeli su da obezbede evropsko proleće i tako načine ogroman uspeh, dok u prvenstvu i dalje kaskaju za Crvenom zvezdom. Njihov naredni rival u domaćem šampionatu je ekipa TSC-a, koja im je već jednom odolela u prvom delu šampionata (0:0), pa će crno-beli imati priliku za revanš. Meč između ekipe iz Bačke Topole i Partizana je na programu od 19 časova i 30 minuta, dok je direktan prenos obezbeđen putem Arena sport 2 Premium kanala. Prvo je Kalulu bez potrebe dobio drugi žuti karton i izašao, a onda je posle gužve u šesnaestercu lopta otišla u korner nakon koje je Stojić glavom doneo izjednačenje u ovom neverovatnom meču. Samo da se ovako nastavi. BLOG UŽIVO: 98. minut: Kraj meča! 97. minut: Neverovatno kako je Partizan odigrao završnicu. Kalulu je po svaku cenu hteo da zaustavi napad i dobio je drugi žuti karton. Posle prekida Antić loše reaguje i to je korner. Nakon njega, Stojić glavom donosi 3:3. 96. minut: Kalulu dobija drugi žuti karton. Partizan završava meč sa 10 igrača. 90. Sudija je konsultovao VAR - ofsajd! Zakuvalo se u Bačkoj Topoli! 54. minut: Saldanja tek što je ušao, iznudio je penal! Srušio ga je Veljko Ilić, golman TSC-a, koji je istrčao s gola. Natho je šutirao, ali je Ilić sjajno odbranio! 53. minut: U Partizanu ulaze Šćekić, Kalulu i Saldanja, a izlaze Belić, Severina i Nikolić. Belić se žali na povredu. 46. minut: Počelo je drugo poluvreme! Kraj prvog poluvremena, 2:2 45. minut: Igrao se peti minut nadoknade, ali odbrana Partizana nije dobro zakačila loptu pred sam sudijski zvižduk. Sudiji je signaliziran VAR, on je pregledao i video da je bilo nedozvoljenog kontakta u šesnaestercu. ИМТ Нови Београд Младост uživo live 11 новембар 2023 10. 11. 2023. — Direktni prenosi mečeva 23.kola Super lige Srbije 18:30, IMT - Mladost. 12.11.2023, 16:30, Javor Matis - Spartak ŽK. 12.11.2023, 19:00, Partizan ... 69. minut: Lepa akcija Partizana - Saldanja, pa Natho i na kraju Menig šutira iako mu je lopta pobegla, ali Ilić brani. 67. minut: Dobar napad TSC-a, ali Marković otklanja opasnost. 62. minut: TSC menja: Radin umesto Kuveljića, a Rakonjac Stanića. Domaćin izvodi dobar napad posle dosta vremena. Menig je izgubio loptu na svojoj polovini, Cvetković je pronašao prostora i centrira u šesnaesterac, ali je sigurna odbrana Partizana. 57. minut: Zatresao je Ilić mrežu, ali ništa od novog vođstva Partizana. Bilo je dobrih šansi na obe strane, ali ništa se bitnije nije dešavalo do samog finiša. Prvo je Pantić napravio penal jer je povukao Cvetkovića, a sudija Milan Mitić je dosudio penal, iako je na ponovljenim snimcima izgledalo da se sve to desilo van šesnaesterca. Ipak, u revanšu istih igrača, Stevanović je nadmudrio Đakovca i fenomenalno mu je odbranio penal. Samo tri minuta kasnije, Partizan je imao korner, koji je izveo Pantić. Ilić je slabo reagovao, a Saldanja je maltene kukom sa dva metra ugurao loptu u mrežu. Kakav debi! Bilo je dobrih šansi do kraja meča, a onda je usledio taj neverovatni finiš. UŽIVO TSC Partizan live prenos 29. 7. 2023. — BLOG UŽIVO: 98. minut: Kraj meča! 97. minut: Neverovatno kako je Partizan odigrao završnicu. Kalulu je po svaku cenu hteo da zaustavi napad ...