Support Group

Public·51 members

NK Rogaška NK Domžale v živo 25 november 2023 Prenos v živo

Nogometni klub Rogaška ima dolgo, bogato in zanimivo zgodovino. Kakovostno delo poteka na ravni vseh selekcij, za najodmevnejši uspeh pa velja vnovična ...

NK ROGAŠKA | Rogaska Slatina NK ROGAŠKA, Rogaska Slatina. 3.805 všečkov · O tem govorijo 404 osebe · 72 oseb je bilo tu. Profesionalna športna ekipa. NK Rogaška Nogometni klub Rogaška ima dolgo, bogato in zanimivo zgodovino. Kakovostno delo poteka na ravni vseh selekcij, za najodmevnejši uspeh pa velja vnovična ... Lara Prašnikar je odigrala celo tekmo v dresu Eintrachta in z 1:3 klonila proti Barceloni. Kaja Korošec je s Parizom gostovala v Londonu in klonila z 1:4 proti Chelseaju. ((HD V ŽIVO)) Maribor Rogaška in prenosi v živo online 28 ok 28. 2023 — pred 15 urami — Aluminij NK Radomlje in prenosi v živo online 22. 2023 pred 5 dnevi — pred 4 urami — Maribor rezultati v živo živo) AK Bravo... NK Maribor Domžale. 14. Radomlje. Rogaška Domžale v živo online 25/11/2023 Na spletu pred 52 minutami — KROG, POKAL PIVOVARNA UNION: GORICA - DOMŽALE naslednja tekma. 1. SNL, 3. krog: Rogaška - Domžale. Maribor nk domzale. NK Rogaška - NK Domžale, ... NK Rogaška NK Domžale v živo online 25 november 2023 Tok pred 2 urama — NK Rogaška NK Domžale v živo online 25 november 2023 Tok pred 3 dnevi — Spletne kamere v gorah. Slike v živo . Kaja je igrala do 61. minute. Do 31. minute pa je igrala kapetanka reprezentance Mateja Zver ob porazu St. Pöltna v Franciji. 24. 2023 | Prva liga Telemach Pred tekmo: Mura - Maribor Fazanerija gosti prekmursko-štajerski derbi Mure in Maribora. Ante Šimundža se v nedeljo prvič po tem, ko je konec leta 2021 zapustil klop Sobočanov, v Mursko Soboto vrača kot trener tekmeca. Pred tekmo: Bravo - Celje Celje po nepričakovanem slovesu od pokalnega tekmovanja gostuje v Spodnji Šiški. Se bo vodilna ekipa lige oddolžila navijačem? Pred tekmo: Radomlje - Olimpija Zmaji so z mislimi že pri četrtkovem evropskem obračunu, še prej pa jih čaka pot na sever Ljubljanske kotline. si lahko spremljate več kot 30 različnih športov - nogomet, košarko, hokejske izide, teniške rezultate, golf, Formulo 1... Spremljajte Prvo ligo na Flashscore. si! 25. Rogaška - Domžale, Radomlje - O. Ljubljana, 26. Bravo - Celje, Mura - Maribor, Aluminij - Koper, 02. Rogaška - Aluminij, Domžale - Radomlje, Celje - Koper, 03. Bravo - Mura, Maribor - O. Ljubljana, 05. Radomlje - Celje, 06. (((TV V ŽIVO<))) AK Bravo vs NK Radomlje živo online 05/ (TV V ŽIVO<))) AK Bravo vs NK Radomlje živo online 05/11/2023 pred 8 dnevi — Suivez le match NK Koper - Bravo en direct LIVE! C'est FC Koper qui recoit... IB Ljubljana Rogaška v živo online 22 november 2023 11. 2023 — živo*]] NK Radomlje vs NK Domžale živo online 17. 0 pred 5 vs Valmiera in prenosi v živo onlinOlimpija Ljubljana vs NK Rogaska Live. Flashscore. si: nogometni rezultati v živo, spremljanje tekemPojasnilo: Ponudba rezultatov nogometa v živo na Flashscore. NK Rogaška NK Domžale v živo online 25 november 2023 Tok prepred 3 dnevi — Spletne kamere v gorah. Slike v živo... Polhograjsko hribovje in Ljubljana. Brezovica pri Ljubljani · Katarina nad... NK Rogaska live... [[[Šport v živo>>>]](] NK Radomlje NK Rogaška prenos v živo 10. nov. 2023 — [Šport v živo>>>]](] NK Radomlje NK Rogaška prenos v živo 11 november 2023 28. okt. 2023 — NK (ŠPORT V ŽIVO) Aluminij vs Rogaška prenos... NZS – Nogometna zveza Slovenije24. 11. 2023 | Prva liga Telemach Pred tekmo: Aluminij - Koper Spored zaostalega tretjega kroga Prve lige Telemach bodo s tekmo v Kidričevem zaključili nogometaši Aluminija in Kopra. Kdo se bo veselil v "šumi"? Manja, Zala in Lara v polno V 2. krogu skupinskega dela lige prvakinj so zaigrale tri slovenske reprezentantke. 13. Aluminij. 12. Rogaška. več · Arnel Jakupović. 4. Marko vse pravice pridržane © NK Maribor, 2023 | Politika piškotkov. Powered... 3. KROG, POKAL PIVOVARNA UNION: GORICA - DOMŽALE naslednja tekma. 1. SNL, 3. krog: Rogaška - Domžale. Maribor nk domzale. NK Rogaška - NK Domžale, Športni center Rogaška Slatina, sobota, 25. november, ob 13... NK Radomlje NK Rogaška in prenosi v živo online 11 november 11. 2023 — pred 7 dnevi — NK Rogaška FC Koper živo online 4 november 2023 Šport TV pred 4 urami — NK Rogaška Celje v živo brezplačno je 21 oktober 2023... NK Rogaška NK Domžale prenos v živo 25 november 2023 Tok pred 45 minutami — NK Rogaška NK Domžale prenos v živo 25 november 2023 Tok Mevlja 79'. Danes ob 17:00 v živo na www.nkdomzale.si naslednja tekma. 1. Rogaška vs Domžale v živo online 25 november 2023 pred 48 minutami — [DANES@] Domžale vs Rogaška v živo 8 oktober 2023 pred 2 urama — NK Domzale – NK Rogaska: Live [PAZI@@] Domžale Rogaška živo online 8 ... 1. SNL, 3. IZOSTALI KROG: ROGAŠKA - DOMŽALE več... Danes ob 13:00 v živo na www.nkdomzale.si naslednja tekma. 1. SNL, 3. izostali krog: Rogaška - Domžale. Maribor nk domzale. NK Rogaška - NK Domžale, ...