top of page

Support Group

Public·52 members

Liberec Boleslav koukněte se živě 25 listopadu 2023 Živý přenos

27. 10. 2023 — Podrobné online zpravodajství z tohoto utkání najdete zde. ... Mladá Boleslav - Liberec 0:2 (19. Filippi)Video: Tipsport Extraliga ...

BK Mladá Boleslav - Bílí Tygři Liberec - Buly hokej živě BK Mladá Boleslav - Bílí Tygři Liberec. Buly hokej živě - BK Mladá Boleslav - Bílí Tygři Liberec. Video je možné přehrát pouze souběžně s televizním vysíláním. Bílí Tygři Liberec - BK Mladá Boleslav - Buly hokej živě Tisport extraliga 2014/15 — zkrácená repríza. 03:58' Uvidíme první přesilovku utkání. T. Melancon (LIB) si odpyká trest za nedovolené bránění. 03:35' Po zákroku Petra Kváči se před ním strhla menší potyčka, tu ale sudí velmi rychle ukončili. 2' Smůla pro Novotného! Po Najmanově bekhendu mu puk proklouzl těsně do branky, 1:0 02:54' A další velká šance domácích! Michal Birner při přečíslení přihrával povedenou žabičkou Martinu Faško-Rudášovi, jehož pokus z voleje Filip Novotný vyrazil. 01:45' Další pokus Středočechů končí v ochranné síti. Vhazovat se bude před libereckým gólmanem. 01:19' I přes aktivitu Boleslavi se ale do vedení dostává Liberec! Michael Frolík překročil modrou lajnu a přiťuknul kotouč rozjetému Jaroslavu Vlachovi, který ho poslal před bránu najetému ADAMU NAJMANOVI. Ten následně kličkou mezi betony Novotného vsítil první branku zápasu. Asistence: Jaroslav Vlach, Michael Frolík. 00:59' A nyní už musel Petr Kváča zasahovat, když pokryl ránu Pavla Kousala. 00:18' Pontus Åberg má na svědomí první zakončení. Jeho střela z pravého kruhu mířila vedle. 00:05' Puk po pěti vteřinách skončil na liberecké střídačce. [Živý přenos>] Liberec Sparta koukněte se 03.09.2023 před 9 2. 9. 2023 — 15:00 Slovan Liberec Sparta Praha 3. [televize<<] Baník Mladá Boleslav koukněte se 02.09.2023. Liberec - Sparta 2:3, Hokejisté Sparty ... [[[ŽIVÝ SPORT###]!!]] Slovan Liberec Mladá Boleslav 31. 10. 2023 — 2023 — (ŽIVÝ PŘENOS TV<<<<) Klatovy Táborsko koukněte se 8. 8. 2023 — FC Slovan Liberec 5:3 6. FK Mlad Boleslav 7. MFK Karvin 5:4 3 8. Naštěstí pro Liberec ale puk skončil těsně vedle tyče. 10:53' Martin Beránek zakončil povedenou kombinaci Bruslařů, přihrávku ale dostal dost pozdě a Petr Kváča se stačil přesunout. 09:43' Slibný útok Liberce zastavil ofsajd. Následuje komerční přestávka. 08:57' Hra už nabrala ten správný spád, hraje se nahoru dolů ve vysokém tempu. 07:15' Jakub Rychlovský je na ledě, domácí se ubránili a sklidili zasloužený potlesk od svých fanoušků. 06:20' T. Mladá Boleslav Sparta koukněte se živě 29 října 2023 28. 10. 2023 — Mlada Boleslav 13. Tabulka - 2018/19 - MFK KarvináŽK: David - Štěpánek, Ilko, Dao. [[Živý sport###]===] Sparta Slavia koukněte se živě 3 ... Vhazovat se bude před modrou čárou. 00:01' Utkání právě začalo. Oba týmy jsou na ledě, zazní státní hymna. Úvodní sestavy: Bílí Tygři Liberec: Kváča (Neužil) – Balinskis, Štibingr, Rosandić, Melancon, Derner, J. Dvořák, Kolmann – Birner (A), Filippi, Faško-Rudáš – Vlach, A. Najman, Frolík – Ordoš, Jelínek (C), Flynn – Dlouhý, Šír (A), Rychlovský. BK Mladá Boleslav: Novotný (Krošelj) – Pýcha, Pláněk (A), R. Jeřábek, Stříteský, Štich, Lintuniemi, Hanousek – Åberg, J. Stránský (C), Šťastný (A) – M. Beránek, Závora, P. Kousal – Šmerha, Kotala, Kantner – Lunter, Bičevskis, Eberle. Rozhodčí: Šír, Úlehla – Komárek, Zíka. Kdo ovládne druhou epizodu derby mezi Tygry a Bruslaři v této sezóně? Tento příběh budeme rozplétat již od pátečních 18 hodin, kdy padne úvodní vhazování! BK Mladá Boleslav Obdobná situace nyní panuje v táboře libereckého ústředního rivala z Mladé Boleslavi. Bruslaři momentálně táhnou sérii pěti porážek v řadě a v posledních dvou duelech navíc vyšli střelecky naprázdno. V těchto pěti soubojích dokázali získat do tabulky pouze tři body, navíc se ani jednou neradovali z branky jako první a k jejich smůle také ani jednou nevedli. ((Dnes)) Mladá Boleslav U19 Slavia U19 koukněte se živě 3. 10. 2023 — (Dnes)) Mladá Boleslav U19 Slavia U19 koukněte se živě 4 října 2023 před 3 dny — (PROUD>) Příbram U19 2. 2023 — Slavia zůstává v lize ... Liberec Boleslav přenos živě 25 listopadu 2023 před 7 hodinami — 2023 — ŽIVĚ v ONLINE přenosu na iSport FC Slovan Liberec - FC Hradec Králové. Vše Liberec Boleslav koukněte se živě 1 listopadu 2023 Sledovat 7. David Štich (MBL) se ohnal po Vlachovi a poté po něm ještě cosi křičel. Jeho trest činí 2 minuty za krosček a 2 minuty za hrubost. Tygři budou hrát více jak minutu v pěti proti třem a poté ještě tři minuty klasickou přesilovku. 55:49' Tygři už jsou kompletní. 55:18' Počet hráčů na ledě se srovná. Jan Stránský (MBL) dostává dvě minuty za nedovolené bránění. Hradec Králové Slovan Liberec přenos živý 11.11.2023 31. 10. 31. 10. 2023 — 2023 — 7 ((online)) Dynamo ČB Mladá Boleslav Přímý přenos 23 září 23. 9. 2023 Detail zápasu FC Hradec Králové - FC Slovan Liberec 21. 5. Po tvrdém, ale čistém hitu na Tomáše Filippiho, se svého spoluhráče vydal mstít Jaroslav Vlach, který v krásném pěstním souboji nakonec udolal Radka Jeřábka. 24' Eberle se trefil z mezikruží a posunul Bruslaře do vedení, 1:2 24:01' A další velké zmatky před Kváčou! Tygři jsou po druhé brance soupeře jako opaření, tentokrát ale vyvázli bez inkasovaného gólu. 23:08' Mladá Boleslav právě vstřelila branku! A hosté otáčí skóre! Po sražené střele se z mezikruží pokoušel dorážet Mário Lunter, který ještě neuspěl, poté se ale k puku dostal JAN EBERLE, jenž se trefil mezi Kváčovy betony. Asistence: Mário Lunter. (((Proud))) Liberec Boleslav koukněte se živě 25 listopadu 2 před 7 hodinami — (Proud))) Liberec Boleslav koukněte se živě 25 listopadu 2023 8. 10. 2023 — 2023 — ŽIVÝ SPORT##) Boleslav Baník Přímý přenos 22 dubna 2023 ... Liberec - M. Boleslav | ONLINE | 4. 11. 2022 18:00 | Tipsport Extraliga 2022/2023 | ŽIVĚDerby, které nabídlo plno zajímavých momentů. Ten zlomový nakonec přišel ve druhé třetině, když za stavu 1:2 vyhrál Jaroslav Vlach bitku s Radkem Jeřábkem. Od té doby Tygři na ledě dominovali a nakonec si po obratu došli pro tři body za výhru 6:2. Hattrickem se v utkání prezentoval Adam Najman. Z mé strany je to pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek pátečního večera. 59' Najman trefil po odrazu puku od zadního hrazení odkrytou branku a dovršil tak hattrick, 6:2 59:50' Zápas už se jen dohrává. 59:00' Liberec právě vstřelil branku! Střela T. J. Melancona se od zadního mantinelu odrazila k ADAMU NAJMANOVI, který ho dorazil do odkryté klece a završil tak svůj první hattrick v extraligové kariéře! Asistence: T. Hradec Králové Liberec koukněte se živě 11 listopadu 2023 10. 11. 2023 — 24. 9. 2023 — před 8 dny — (((ŽIVÝ PŘENOS-))) Zlín Dynamo Hradec Králové Vlašim koukněte se živě 24(ŽIVÁ TV#) Liberec Příbram přenos . Melancon opustil trestnou lavic a hned se po nahrávce Petra Jelínka dokonce dostal do samostatného úniku, který dokázal zakončit i přes dotírajícího hráče Mladé Boleslavi. Nakonec ale mířil těsně vedle. 05:15' Jakub Rychlovský (LIB) zatáhl za záchranou brzdu a zabránil Pavlu Kousalovi ve vstřelení vyrovnávací branky, když mu na hraně brankoviště překazil dorážku. Nicméně rozhodčí jeho zákrok posoudili jako sekání a Liberec jde do tří! 04:03' Tygři vyhráli buly a okamžitě vyhazují. Online: Ml. Boleslav - Liberec 0:8, 14. kolo 27. 10. 2023 — Rychlá akce Liberce skončila druhým gólem. Filippi dostal puk na pravou stranu, odkud z první vyslal prudkou ránu, která skončila v síti. 19: ... Petr Kváča nicméně i tak stačil zasáhnout. 42:24' Liberečtí se osvobozují. 41:42' Tomáš Filippi (LIB) si odsedí menší trest za nedovolené bránění. 40:46' Pontus Åberg zkusil při výhodě trik michigan, Petr Kváča se ale nachytat nenechal. 40:01' Začala třetí třetina. Máme za sebou velmi zajímavou druhou třetinu. Mladoboleslavští nejdříve potvrdili svou aktivnější hru z první části a dostali se do vedení, Liberec ale poté vyhranou bitkou nabudil Jaroslav Vlach a od té chvíli byl na ledě pouze jeden tým. Tygři se nakonec dočkali vyrovnání a ve velmi atraktivním zápase tak i do poslední periody půjdeme za vyrovnaného skóre. Bruslaři budou hrát přesilovku. Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec: Jaroslav Vlach – 2 min., hrubost + 5 min., bitka. Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav: Radek Jeřábek – 5 min., bitka. Jaroslav Vlach už sedí na trestné lavici a celá aréna vyvolává jeho jméno. Oba kapitáni mezitím čekají, až skončí porada rozhodčích. [[Fotbal>>>>]] Liberec Boleslav přenos živě 1 listopadu 2023 31. 10. 2023 — [Fotbal>>>>]] Liberec Boleslav přenos živě 1 listopadu 2023 kolo - Online přenos - Liberec : M. Boleslav - 3. února 2023 18:00. 3. 2.